X
   
 
  • قرعه کشی تایرهای رادیال تمام سیمی باری اتوبوسی

   کسب سهم بازار بالای 30 درصدی در این گروه از محصولات سبب شد تا با هدف تشویق مشتریان وفادار و قدر دانی از حمایت رانندگان محترم ناوگان حمل بار و مسافر کشور ، گروه صنعتی بارز ساختار این برنامه را به شرح زیر تدوین نماید. لذا خواهشمند است تا با عنایت به موارد تشریح شده ذیل ،شما راننده محترم برای حضور در این برنامه به شرح زیر عمل فرمائید:

   الف- در هنگام خرید محصولات بارز ،لطفا به تعداد تایرهای خریداری شده از فروشنده کارت گارانتی بارز را دریافت فرمائید. این کارت دارای دو قسمت بزرگ و کوچک است. قسمت بزرگتر را نزد خود نگاه داشته و قسمت کوچکتر را با کمک فروشنده تکمیل و با درج نام ، شماره تلفن همراه و ... کارت را به آدرس کروه صنعتی بارز ارسال فرمائید.

   تذکر : می توانید این کارت را از طریق نمایندگان بارز نیز ارسال فرماید.

   ب- با توجه به اینکه جوایز این قرعه کشی فقط به راننده تعلق میگیرد ، لطفا در هنگام تکمیل از درج مشخصات فروشنده در بخش رانندگان خودداری فرمائید.

   ج- پس از دریافت و ثبت اطلاعات این کارتها توسط گروه صنعتی بارز در بهمن ماه هر سال با فرستندگان تماس حاصل خواهد شد .لذا در صورت عدم تماس حتما موضوع را با فروشنده مطرح و مورد را پیگیری فرمائید.

   د- نسخه بزرگتر کارت را برای استتفاده از خدمات پس از فروش و دریافت جوایز ، نزد خود نگه دارید.

   جوایز سال 1392 :

   کمک هزینه سفر معنوی حج عمره به مبلغ 4 میلیون تومان برای 10 نفر، کمک هزینه سفر معنوی کربلای معلی به مبلغ 2 میلیون تومان برای 11 نفر ، کمک هزنه سفر معنوی مشهد مقدس به ارزش یک میلیون تومان برای 12 نفر و 30 دستگاه کنترل هوشمند باد تایر برای خودروهای باری و اتوبوس به ارزش 3 میلیون تومان

   همچنین در روز 26 آذر ماه در قالب جشن روز حمل و نقل در پایانه بار بندر عباس تعداد یک دستگاه پراید و 10 سکه تمام بهار ازادی به رانندگان حاضر در پایانه بار به قید قرعه اعطاء خواهد گردید.

   جوایز سالهای قبل :