X
   
 
  • رادیال باری-اتوبوسی
  • کمپین تایرهای رادیال تمام سیمی باری -اتوبوسی
   گروه صنعتی بارز با توجه به پیش بینی مناسب توسعه ناوگان حمل بار و مسافر کشور و جذب یکی از بهترین تکنولوژی های تولید تایر رادیال تمام سیمی باری -اتوبوسی(TBR)سعی نموده است تا با توجه به وضعیت آب و هوا و جاده های منطقه، تایرهای رادیال باری -اتوبوسی را برای اولین بار در منطقه خاورمیانه و ایران تولید نماید. با توجه به حساسیت بسیار زیاد این دسته از محصولات، این گروه از نظر استانداردهای ایمنی در سطح بالایی تولید نموده و به بازار عرضه می نماید. در طراحی این گروه از محصولات، به ویژگی های زیر توجهی خاص نموده و محصولات خود را براین اساس طراحی می نماید.

   1- ایمنی
   2- دوام و طول عمر بالا
   3-کاهش مصرف سوخت
   4-راحتی رانندگی

   با توجه به این موارد، تایرهای بارز در سال های اخیر توانسته اند از پس آزمون های کیفی مختلف سربلند بر آمده و تاییدیه بسیاری از خودروسازان را همانند دایملر بنز آلمان کسب نمایند. همچنین گروه صنعتی بارز در سال های اخیر سعی نموده است تا تایر های اتوبوسی را با ساختار ایمن تر طراحی و تولید نماید. به عنوان مثال در طراحی این تایرها از تکنولوژی COOL RUNNER استفاده شده است. یعنی ناحیه طوقه به صورت تمام سیمی و بدنه و رویه با آمیزه خنک تر که در سرعت های بالا دمای کمتری تولید نموده و سریع تر خنک میشود، طراحی نماید. همچنین بارز، تایرهای رادیال تمام سیمی باری خود را به منظور دوام و حمل بار بیشتر با ساختار متمایزی تولید و به بازار عرضه می نماید.

   تمام این تمهیدات سبب شده است تا در حال حاضر تایرهای رادیال تمام سیمی باری اتوبوسی بارز بالاتر از رقبای کره ای و چینی قرار داشته و به راحتی از انواع برند های اروپایی، آمریکایی و ژاپنی سهم بازار بگیرند. به نحوی که در حال حاضر رتبه اول مصرف بسیاری از سایزها به بارز تعلق دارد.

   با این تفاسیر، بارز سعی نموده است تا درعمده تبلیغات خود، ویژگی های متمایز محصولات خود و تجربه ناشی از مصرف آنها را ترویج نماید. همچنین از رسانه های محیطی و اجرای برنامه های ترویج مصرف در این راستا بهره جوید. تبلیغات رادیویی نیز در این حوزه یکی از ابزارهای کارآمد به شمار می رود.

   TBR