X
   
 
  • بارز واحد نمونه استاندارد سال ٩٧

   تقدیر معاون اول رئیس جمهور از مدیرعامل گروه صنعتی بارز در روز جهانی استاندارد

   در این مراسم که با حضور خانم مهندس پیروزبخت، رئیس سازمان استاندارد، دکتر صالحی، رئیس سازمان انرژی هسته ای و خانم دکتر ملاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور و جمعی دیگر از مدیران و مسئولین برگزار شد، جهانگیری گفت: تولید کنندگان ما باید با شرایط روز، خود را تطبیق دهند و انتظار ما این است که از جدید ترین فناوری های روز دنیا بهره ببرند.
   همه حاکمیت ها خواهان استفاده از استانداردهای منطبق با شرایط روز جهان هستند. یکی از آورده های استاندارد کاهش ضایعات و افزایش بهره وری خواهد بود.
   ما در کشوری هستیم که هم جوانان مستعد، هم دسترسی های مناسب و هم منابع سرشار داریم هر چند که در زمان تحریم هستیم، در این جنگ ناجوانمردانه اقتصادی، هدف، تولید و تامین مایحتاج مردم هست که ما باید در مقابل، منابع درآمدی خود را افزایش دهیم و من هم اکنون اعلام میکنم که با وجود شیطنت ها ما شرکای جدیدی داریم و با شرکای سنتی مذاکره کردیم و بر خلاف میل آمریکایی ها قیمت نفت افزایش پیدا کرده، در این شرایط بخش خصوصی باید به کمک دولت بیاید تا این دوره را پشت سر بگذاریم.
   بعضی روزها شما از دولت مطالباتی دارید و روزهایی هست که دولت از شما انتظار دارد و امروز روز وطن دوستی و نشان دادن توانمندی بخش خصوصی است، خصوصا با افزایش صادرات که حمایت از تولید داخلی اولویت دولت است.
   در همین راستا باید قیمت گذاری ها مناسب و کیفیت محصولات ارتقا پیدا کند و البته قوانین و مقررات باید در جهت حمایت از تولید کنندگان باشد تا بخش خصوصی چابک عمل کند و شما میتوانید با پیشنهادات خود در این امر دولت را یاری کنید.

   اخبار مرتبط:

   پایگاه خبری گسترش، عصر اقتصاد، شفاف

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: