X
   
 
  • تقدیر ناجا از بارز

   با توجه به التهاب موجود بازار تایر و کاهش قدرت خرید پرسنل، با همکاری گروه صنعتی بارز توانستیم بخشی از نیاز تایر پرسنل ناجا در تهران بزرگ را تامین نماییم.

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز در دیداری که با حضور مدیر اداره فروش به سازمان ها و شرکت ها گروه صنعتی بارز با مدیر مرکز خرید معاونت آماد و پشتیبانی ناجا برگزار شد، سرهنگ علی نهفته ضمن اشاره به میزان خرید انجام شده ناجا از بارز گفت: این مرکز 3 الی 4 هزار قلم از مایحتاج ناجا را خریداری می نماید که یک قلم آن تایر است که از کالاهای استراتژیک آن مجموعه می باشد.

   وی افزود: در حال حاضر کلیه استان های کشور با توجه به نیازمندی اقدام به خرید تایر از گروه صنعتی بارز می نمایند که می توان به خرید مستقیم استان های خراسان رضوی، البرز، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، تهران، شمالشرق تهران، تهران بزرگ، ایلام، یگان ویژه تهران و سایر مراکز اشاره کرد.

   مدیر مرکز خرید معاونت آماد و پشتیبانی ناجا همچنین بیان داشت: با توجه به التهاب موجود بازار تایر و کاهش قدرت خرید پرسنل، با همکاری گروه صنعتی بارز توانستیم بخشی از نیاز تایر پرسنل ناجا در تهران بزرگ را تامین نماییم.

   در پاین این دیدار نیز لوحی تقدیر و تشکری به پاس قدرانی از زحمات کلیه پرسنل برای مدیرعامل محترم گروه صنعتی بارز به حمید ذوالفقاری به نمایندگی از اداره کل فروش تحویل شد.
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: