X
   
 
  • مدیرعامل گروه صنعتی بارز:

   تولید تایرهای suv و cuv بزرگ ترین افتخار بارز است

   مدیرعامل گروه صنعتی بارز هیچ محدودیتی را برای این گروه صنعتی به مدد برنامه ریزی و نوآوری قائل نشد و تولید تایرهای suv و cuv برای اولین بار در کشور را یکی از بزرگ ترین افتخارات این خانواده بزرگ صنعتی برشمرد.

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز پرویز اخوان، در مراسم رونمایی از تایرهای suv و cuv در نوزدهمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته، ضمن ابراز خشنودی از فعالیت در گروه صنعتی بارز، موفقیت‌های این خانواده بزرگ را متعلق به تمام همکاران و اعضا دانست و گفت: بارز دارای کامل‌ترین محصولات صنعتی داخلی است، به گونه‌ای که تعداد 162 محصول این کمپانی ماحصل زحمات کارگران، کارشناسان و مدیران این مجموعه است. وی با بیان این که علیرغم تحریم‌های ظالمانه و تمامی مشکلات موجود، این امید وجود دارد که گروه صنعتی بارز برای اولین بار در ایران به ظرفیت 149 هزارتن دست پیدا کند، افزود: از موفقیت‌های بارز همین بس که از مقدار نام برده تولید تعداد 120 هزار تن تا آخر سال جاری عملیاتی خواهد شد.

   اخوان همچنین با اشاره به تعداد ۳۹۰ نماینده فروش و ۱۶۵ نمایندگی خدمات پس از فروش گروه صنعتی بارز در کل کشور ادامه داد: کامل ترین خدمات پس از فروش در گروه صنایع تایرسازی متعلق به بارز است.

   مدیرعامل گروه صنعتی بارز در ادامه اظهارت خود این شرکت را در زمره 100 کمپانی برتر در آمار هر ساله دانست و گفت: ما اولین و تنها شرکتی ایرانی در این صنعت هستیم که استانداردهای معتبر ایمارک E Mark ( اتحادیه اروپا) را کسب کردیم. اخوان همچنین با اشاره به استفاده گروه خودروسازی ایران خودرو از لاستیک های بارز در تولید خودروی پژو 301 ، بارز را تنها شرکتی دانست که از کارخانه پژوی فرانسه موفق به دریافت تأییدیه شده است و خاطرنشان کرد: برای اولین بار در گروه صنعتی بارز مرکزی به نام مرکز نوآوری تشکیل شده که این خود نویددهنده موفقیت‌های آتی در آینده نزدیک است.

   او با بیان این که برای خانواده بارز به مدد برنامه‌ریزی و نوآوری هیچ محدودیتی مانع پیشروی نمی‌شود، رونمایی از مدل‌های مفهومی تایرهای « ایرلس» را برای اولین بار در سال گذشته یاداور شد و افزود: در تلاش هستیم با کمک و همراهی مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی بزرگ کشور به تولید انبوه دست پیدا کنیم. مدیرعامل گروه صنعتی بارز، تولید تایرهای suv و cuv برای اولین بار در کشور را بزرگ‌ترین افتخار این خانواده صنعتی برشمرد و اذعان داشت: موفقیت های این چنینی منحصر به گروه بزرگ بارز است و هیچ شرکتی هنوز به آن‌ها دست پیدا نکرده است. اخوان در پایان ضمن اشاره به افتتاح نود و هفتمین فروشگاه متحدالشکل بارز، با بیان این که این شرکت دارای بزرگترین مرکز تست تایر نیز است، افزود: جدا از تست‌های تایری شاهد هستیم که از شرکت های خودروساز برای انجام تست‌های مربوط به خود، به این مراکز مراجعه می کنند.

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: