X
   
 
  • سکان هدایت انجمن صنفی تایر ایران به بارز واگذار شد

   انجمن صنفی صنعت تایر در آخرین جلسه هیئت مدیره خود در تاریخ هفدهم اسفندماه جاری مهندس سیدمصطفی میرسعید قاضی، نماینده گروه صنعتی بارز را به عنوان رئیس انجمن برگزید.


   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز در حالی که صنعت تایر با چالش ­ها و مشکلات عدیده­ای مواجه است، بار دیگر سکان هدایت انجمن صنفی صنعت تایر ایران به نمایندگی گروه صنعتی بارز، بزرگترین تولیدکننده تایر کشور واگذار شد تا بر تکیه بر تجارب گذشته استفاده از ظرفیت­ های قانونی، همدلی و پیگیری جمعی اعضای انجمن خواسته ­های صنفی در مسیر درست هدایت و مشکلات پیش رو صنعت تایر به حداقل ممکن برسد.

   این گزارش حاکی است؛ در طی یکسال گذشته علیرغم تلاش ­های صورت گرفته در انجمن مشکلات عدیده ­ای در تامین مواد و تخصیص ارز با صدور مجوز واردات بی­ رویه تایر با ارز 42 هزار ریالی و کاهش تعرفه واردات، صنعت تایر ایران با چالش­ های جدی مواجه شده بود و در سال پیش رو نیز با ریسک ­ها و معضلاتی روبرو خواهد بود.

   بر این اساس انتخاب نماینده بزرگترین تولیدکننده تایر کشور نقطه­ عطفی برای صنف تایرساز است تا با بهره­ مندی از دانش و تجارب گروه صنعتی بارز معضلات و مشکلات پیش­­روی صنعت تایر کشور اندکی کاهش یابد.

   سیدمصطفی میرسعید قاضی، فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان و یکی ازمتخصصان سرآمد حوزه صنعت تایر است که در 30 سال گذشته در سمت­ های مدیر انتقال تکنولوژی، مدیر کارخانه، قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی بارز و مدیرعامل شرکت بارز کردستان در گروه صنعتی بارز فعالیت داشته است.

   پیش از این محمدرضا گنجی، و پیش­تر نیز عباس عباسی­ ابیانه نماینده گروه صنعتی بارز رئیس انجمن صنعت تایر ایران بوده اند.


   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 0/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: