X
   
 
  • پیام نوروزی سرپرست گروه صنعتی بارز به مناسبت نوروز 1399

   علی اکبر مشرفی، سرپرست گروه صنعتی بارز با انتشار پیامی ضمن تبریک نوروز 1399 شمسی، از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر همکاران گروه صنعتی بارز در سال 1398 تقدیر کرد.

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز به نقل از ویژه نامه نوروزی ماهنامه داخلی گروه صنعتی بارز متن پیام سرپرست گروه صنعتی بارز به شرح زیر است:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   عید سعید نوروز سال 1399 را به فرزندان عزیزم و همه همکاران بزرگوارم در گروه صنعتی بارز تبریک می گویم. انشالله که همه عزیزان و خانواده های محترمشان در پناه حق در سال 1399 و سالهای بعد از آن زنده، سالم و شاداب باشند. سال 1398 علیرغم پستی ها و بلندی ها و مشکلاتی که بخش تولید داشت، گذشت. سالی که با وجود مشکلات بخش تولید الحمدالله سال خوب و موفقیت آمیزی برای گروه صنعتی بارز در واحدهای کردستان، کرمان و سیرجان بود و خوشبختانه در سال 1398 علیرغم مشکلات فراوان به یک روند تولید قابلقبول رسیدیم و امیدواریم که در سال 1399 نیز شاهد توفیق هر چه بیشتر گروه صنعتی بارز باشیم.

   متاسفانه در انتهای سال 98 با پدیده نوظهور ویروس کرونا مواجه شدیم. این ویروس برای ما مانند سایر هموطنان امری ناشناخته بود و سیستم را با مشکلات فراوانی روبهرو کرد؛ خوشبختانه در حد امکان برای جلوگیری از نفوذ این ویروس اقداماتی را در سطح گروه انجام دادیم و تاکنون فرد آلوده مشکوکی نداشتیم؛ امیدوارم که خداوند توفیق بدهد ملت ایران و همه همکاران ما و خانواده های محترمشان از این ویروس در امان باشند و انشالله در سال جدید شاهد افول و رهایی از کروناویروس باشیم و همه اعضای گروه صنعتی بارز و خانواده های آنان در پناه حضرت حق زنده و سالم باشند.


   چشم انداز گروه صنعتی بارز در سال 1399

   استراتژی گروه صنعتی بارز برای سال 1399 تدوین شده است و الحمدالله برنامه های خوب تولیدی و توسعه]ای برای بارز پیش بینی شده که مورد تایید مدیران محترم هلدینگ و شستا هم قرار گرفته است و جا دارد از مدیران محترم هلدینگ به ویژه جناب آقای مهندس مخدومی و مدیرعامل محترم شستا، جناب آقای دکتر رضوانی فر تشکر کنم که واقعا در سال 1398 با عنایت و الطافت خوبی که به گروه صنعتی بارز داشتند، توانسیم توسعه 45هزار تنی لاستیک بارز را به تصویب برسانیم که کارهای اجرایی آن شروع شده و امیدواریم که در 22 بهمن 1399 قسمتی از توسعه بارز را افتتاح کنیم. از طرفی توسعه کارخانه سیرجان و تولید استیل کورد را در دست اقدام داریم.

   طرح توسعه الیگودرز هم مطرح است و امیدواریم با تخصیص ارز به این واحد بتوانیم با انتخاب ماشین آلات مناسب در آنجا هم یک واحد صنعتی را ایجاد نماییم و با محقق شدن این طرح های توسعه ای شاهد افزایش نیروی انسانی و ایجاد اشتغال در سطح گروه باشیم و نیز امیدواریم که افزایش 10درصدی تولید را سال آینده در کرمان شاهد باشیم.

   بسیار باعث افتخار است که در واحد کردستان از مرز تولید 16هزار حلقه در روز گذشتیم و صمیمانه از همه همکاران خودم در بارز کردستان که با سعی و تلاش آنها این مهم به وقوع پیوست تشکر میکنم و امیدوارم که در سال آینده تولید در این کارخانه از 16هزار حلقه در روز به 20هزار حلقه را اجرایی کنیم.

   از سوی دیگر با برنامه ریزیهای انجام شده تولید چندین نوع از تایرهای جدید و پیشرفته اس یو وی را در دست اقدام داریم و امیدواریم با رفع موانع صادراتی در بازارهای منطقه ای حضور خوبی داشته باشیم.

   در پایان از همه همکاران چه در کرمان، چه در کردستان، چه در سیرجان و چه در تهران که با سعی و تلاش خودشان موجبات پیشرفت گروه صنعتی بارز را در سال98 فراهم کردند و انشالله این تلاش ها و موفقیت ها تداوم داشته باشد و همبستگی کامل میان همه ما در خانواده بزرگ بارز برقرار باشد.

   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 0/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: