امروز چهارشنبه،07 تیر 1396
 
  •    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
     منبع: ارداه بازاریابی و صادرات
     تعداد بازدید: 978
     عقد قرارداد استقرار SAP-ERP در بارز
     با اوج گرفتن روند توسعه محصولات بارز در طی سال های آتی لذا استقرار سیستم های جامع پیشرفته برنامه ریزی منابع سازمانی دور از انتظار نیست. از این رو گروه صنعتی بارز با پشتوانه بکار گیری سیستم های جامع اطلاعات مدیریت در طی دو دهه گذشته اقدام به استقرار این سیستم ها تحت فن آوری SAP آلمان نموده است.

     برنامه‌‌ریزی منابع سازمانی یا  ERP یکی از کاملترین و جامع ترین بسته های نرم افزاری سازمانی حال حاضر در جهان صنعت و تجارت می باشد که به سازمان ها این امکان را می دهد تا مصرف منابع خود را با دقت بیشتری بکار گیرند. از نتایج مهم استقرار این سیستم در هر نهاد کسب و کار ارتقا بخشیدن به فرآیند ثبت داده و اطلاعات در آن سازمان می باشد.
     از کمپانی های مطرح در عرضه این محصول می توان به SAP آلمان و Oracle ایالات متحده اشاره نمود. این دو غول نرم افزاری همواره در رقابت با یکدیگر بوده اند و برای سبقت گرفتن از یکدیگر از هیچ تلاشی فرو گذار نمی باشند.
     اینک گروه صنعتی بارز با بیش از دو دهه تجربه در بکارگیری از سیستم های جامع مدیریت اطلاعات شاهد تحول دیگری در این مسیر می باشیم. در تاریخ 1395/12/24 گروه صنعتی بارز پس از طی چند سال بررسی در خصوص انتخاب سیستم SAP-ERP برای ارتقا بخشیدن به ساختار داده و اطلاعات خود و همگام نمودن آن با طرح های توسعه ای خود، سرانجام در جلسه‌ای با حضور جناب آقای مهندس عباسی مدیر عامل گروه صنعتی بارز و آقای مهندس ریاستیان مدیر عامل شرکت سامه آرا قرارداد استقرار سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی یا همان ERP به امضائ رسید. لازم به توضیح است در این بررسی گروه صنعتی بارز فن آوری شرکت SAP را که شرکت کنتینتال آلمان نیز از آن بهره برده است را انتخاب کرده است.

     گروه صنعتی بارز نخستین شرکت تایر ساز ایرانی می باشد که به این امر اقدام نموده است. بارز با استقرار این نظام در حوزه های ستاد و عملیات خود قصد دارد به شکل رقابتی تر در بازارهای داخلی و خارجی ظاهر شود.