امروز سه شنبه،21 آذر 1396
 
  •    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1015
     بازدید مدیران ارشد ساپکو از میدان تست و خط تولید تایرهای رادیال سواری بارز
     "نیل به اهداف مشترک ملی، با ادامه همکاری های مشترک میسر خواهد شد." از جمله نکاتی بود که آقای مهندس عباسی ابیانه در جلسه مشترک مدیران ساپکو و بارز عنوان نموند.

     روز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه جاری هیاتی متشکل از عضو محترم هیات مدیره، مدیر عامل و مدیران ارشد ساپکو از میدان تست و خط تولید تایرهای رادیال سواری بارز بازدید به عمل آورد. در بخش بازدید از میدان تست، آقای مهندس غفاری مدیر اداره تحقیقات و توسعه گروه صنعتی بارز توضیحات کاملی را از ویژگی ها و نقش پر رنگ این امکان در مسیر تحقیقات ارائه کرد که به بخشی از آن می پردازیم: " در میدان تست بارز امکان اندازه گیری تست های خودرویی و تایری نظیر صدا، مقاوت غلطشی و خط ترمزگیری را در سطح استانداردهای معتبر مربوط به شرکت های خودروساز  وجود دارد" در بخش دیگری از صحبت ها، ایشان از الحاق تست R117  به مجموعه تست های تایر در موسسه استاندارد در آینده‌ای نزدیک خبر داد. در خلال بازدید مهمانان با سوار شدن در خودروهای موجود در مسیرهای آزمون، برخی از آزمون های مربوط به تایر را تجربه کردند. میدان تست بارز از اجزا و مسیرهای مختلف تشکیل شده است که در این بازدید به آنها پرداخته شد. بخشی از این مسیرها عبارتند از:

     • مسیر سرعت بالا به طول 5 کیلومتر و با حداکثر سرعت 210 کیلومتر در ساعت 
     • مسیر ترمزگیری با امکان اندازه گیری ضریب اصطکاک یخ و اسفالت معمولی از 0.2 تا 0.8
     • تجهیرات اندازه گیری تست های خودرویی و تایری

     بخش دوم بازدید به سالن آماده سازی تایرهای رادیال، پخت و آزمایشگاه کنترل کیفیت تایرهای رادیال سواری اختصاص یافت. آشنایی با نحوه تولید، پخت و تست های نهایی تایر از جاذبه های این بخش به حساب می رفت. در این بخش تجهیزات آزمایشگاه تحقیقات و توسعه نیز مورد بازدید قرار گرفت. 

     جلسه مشترک میان اعضای هر دو شرکت حسن خطاب این بازدید بود. در این جلسه به بررسی وضعیت همکاری هر دو شرکت پرداخته شد و در جهت تحکیم این همکاری گفتگو های سازنده از سوی مدیران محترم عامل ارائه گردید. در نتیجه این نشست مقررشد با استناد به توانایی تولید 10 میلیون حلقه تایر در آینده نزدیک از سوی گروه صنعتی بارز، 30 الی 35 درصد تایر مورد نیاز از طریق این سازنده تامین گردد.