امروز سه شنبه،21 آذر 1396
 
  •    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 840
     کارخانه بارز کردستان در نقطه توجه مدیران
     دومین مراسم بازدید مدیرعامل محترم تاپیکو جناب آقای مهندس پیوندی از گروه صنعتی بارز
     دومین مراسم بازدید مدیرعامل محترم تاپیکو جناب آقای مهندس پیوندی از گروه صنعتی بارز در حالی صورت گرفت که کارخانه بارز کردستان روزانه به تولید 4.000 حلقه تایر سواری مشغول است.

      یکشنبه 1396/02/31 کارخانه بارز کردستان میزبان هیاتی متشکل از مدیران عامل شرکت‌های زیر مجموعه هولدینگ تاپیکو به ریاست جناب آقای مهندس پیوندی بود. این هیات برای انجام مراسم بازدید از کارخانه بارز کردستان و برگزاری جلسه داخلی مدیران تاپیکو در شهر سنندج حضور داشتند. در مراسم بازید از کارخانه بارز کردستان، ابتدا جلسه‌ای به منظور ارائه گزارش از آخرین وضعیت عملیاتی و تولیدی در این واحد توسط جناب آقایان مهندس عباسی و مهندس احمدی ارائه شد. به گفته مهندس عباسی" تحقق ظرفیت تولید250 هزار تن در سال و تامین نیمی از نیاز تایر مصرفی کشور تا افق 1404 از اهداف اصلی احداث کارخانه بارز کردستان به شمار می رود." در این راستا تربیت نیروی انسانی ماهر و پرداختن به معقوله آموزش از دیگر دغدغه های مدیر عامل گروه صنعتی بارز در این مقطع زمانی محسوب می شود. همچنین ایشان در بخش دیگر از صبحت های خود توسعه تولید تایرهای TBR در کارخانه کرمان را از دیگر اهداف گروه صنعتی بارز بر شمرد.

      

     در ادامه آقای مهندس پیوندی مدیر عامل شرکت هولدینگ تاپیکو به اهمیت نقش ارزشمند زنجیره تامین اشاره کرد که گروه صنعتی بارز توانسته در  سه دهه فعالیت خود آن را به درستی مدیریت نماید. برقراری ارتباط با تایرسازان معتبر جهانی برای انتقال دانش و فن آوری از دیگر موضوعات طرح شده در این جلسه بود. این مراسم با بازدید از خط تولید تایرهای رادیال سواری از ناحیه اختلاط تا مرحله آزمون های کیفی تایر ادامه یافت. لازم به ذکر است در حال حاضر ظرفیت تولید در کارخانه بارز کردستان روزانه 4.000 حلقه تایر سواری است.