امروز سه شنبه،26 دی 1396
  •    
    
    • حضور گروه صنعتی بارز در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز

     حضور گروه صنعتی بارز در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز

     گروه صنعتی بارز در سلسله رویدادهای حضور خود در نمایشگاه های بین المللی صنعت خودرو و قطعات کشور، این بار در شهر زیبای تبریز با تیمی مجرب و با تجربه آماده پاسخگویی و راهنمایی بازدیدکنندگان محترم غرفه گروه صنعتی بارز در این نمایشگاه می باشند.

     بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی در تاریخ 1396/06/14 در محل نمایشگاه‌های بین المللی تبریز با حضور جمعی از خودروسازان برتر و قطعات یدکی مرتبط آغاز به کار خواهد کرد. هدف از برگزاری این نمایشگاه ها رونمایی و معرفی خودروهای جدید به عموم بازدیدکنندگان خواهد بود. در این بین گروه صنعتی بارز به عنوان بزرگترین تولید کننده تایر در ایران و تامین کننده انحصاری شرکت رنو پارس با حضور در این نمایشگاه به تعامل هر چه بیشتر با خودرو سازان مطرح کشور و ارائه محصولات خود خواهد پرداخت و کارشناسان بازاریابی، فروش و نمایندگان استان آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه توضیحات لازم در خصوص محصولات و خدمات گروه صنعتی می باشند.

     همچنین در خلال برپایی این نمایشگاه بارز سعی دارد به منظور ایجاد محیطی متفاوت برای بازدیدکنندگان، اقدام به برگزاری مسابقه و اهدای جوایز متنوع نماید.

     زمان: 14 الی 17 شهریور ماه 1396 – ساعت 16 الی 22

     محل برگزاری: تبریز، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز

     گروه صنعتی بارز پذیرای شما بازدیدکنندگان محترم در سالن امیر کبیر می باشد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: