امروز جمعه،29 دی 1396
  •    
    
    • دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو

     دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو

     گروه صنعتی بارز از شما مصرف کنندگان محترم جهت بازدید از غرفه این گروه در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو تهران دعوت بعمل می آورد.

     دوازدهمین نمایشگاه قطعات خودرو تهران از 22 لغایت 25 آبان 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. نمایشگاه قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها برگزار می گردد. نمایشگاه قطعات همچنین به عنوان فرصتی جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو می باشد. به همین منظور گروه صنعتی بارز با حضور در این نمایشگاه به نمایش و عرضه محصولات خود خواهد پرداخت. همچنین کارشناسان بازاریابی و فروش جهت پاسخگویی به سوالات شما و ارائه توضیحات لازم در خصوص محصولات، حضور خواهند داشت. بدین وسیله از شما بازدید کنندگان محترم جهت بازدید از غرفه گروه صنعتی بارز دعوت به عمل می آید.

     مکان: تهران- بزرگراه چمران– محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران– سالن 5 – غرفه بارز

     زمان: 22 لغایت 25 آبان ماه 96 – ساعت 9 الی 17

     حضور <strong class='_kb_'>گروه صنعتی بارز</strong> در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، <strong class='_kb_'>لوازم و مجموعه های خودرو</strong>- تهران ۹۶

     ارزیابی
     امتیاز کسب شده در ارزیابی:
     ارزیابی این مورد:
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: