امروز جمعه،29 دی 1396
  •    
    
    • پویش گروه صنعتی بارز در استان های گلستان و مازندران

     پویش گروه صنعتی بارز در استان های گلستان و مازندران

     دومین پویش بازاریابی و فروش گروه صنعتی بارز در سال 1396 از 21 الی 24 آبان ماه در استان های گلستان و مازندران برگزار شد. در این پویش علاوه بر سرکشی ها و رصد بازار، همایشی برای تایرفروشان و نمایندگان گروه صنعتی بارز برپا شد.

      پس از پویش استان خراسان و در ادامه تحقق اهداف گروه صنعتی بارز در جهت شناسایی و توسعه بازارهای خود ، استان های مازندران و گلستان جهت انجام پویش و برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با نمایندگان و تایر فروشان انتخاب شدند. 

     این پویش در تاریخ 21 لغایت 24 آبان ماه سال 96 در استان های مازندران و گلستان برگزار شد. در این پویش تعداد 118 فروشگاه در شهر های گرگان، گنبد، ساری، قائم شهر و بابل با هدایای تبلیغاتی بارز تزیین شدند و از نقطه نظرات تایر فروشان در مورد محصولات بارز و نحوه توزیع پرس و جو شد. همچنین در این پویش همایشی مخصوص تایرفروشان و نمایندگان جهت آگاهی از پیشنهادات و انتقادات این عزیزان برگزار شد.
      

     این همایش در تاریخ 24 آبان 96 در هتل بادله ساری با حضور 500 نفر از نمایندگان و تایرفروشان برگزار شد. در این همایش مدرسی مجرب به آموزش نحوه آداب و معاشرت حرفه‌ای در برخورد با مشتریان به منظور بهبود کسب و کار پرداختند، تایرهای جدید گروه صنعتی بارز به همراه ویژگی‌هایشان به معرض دید مهمانان گذاشته شد و همچنین در طی مراسمی به قید قرعه به 80 نفر از حضار دو حلقه از محصولات جدید با عنوان PREMIUM DRIVE اهدا شد.

      سومین همایش تایرفروشان استان مازندران و گلستان-هتل بادله <strong class='_kb_'>ساری</strong> ابان 96

     ارزیابی
     امتیاز کسب شده در ارزیابی:
     ارزیابی این مورد:
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: