امروز جمعه،29 دی 1396
  •    
    
    • برگزاری جلسه آموزشی برای مدیران و کارشناسان فنی سامانه های اتوبوسرانی

     برگزاری جلسه آموزشی برای مدیران و کارشناسان فنی سامانه های اتوبوسرانی

     گروه صنعتی بارز به منظور انتقال اطلاعات و آگاهی در خصوص افزایش طول عمر محصولات خود اقدام به برگزاری دوره آموزشی می کند این دور در دو سرفصل با عناوین نحوه مصرف و روکش پذیر برگزار شد. شرکت اتوبوسرانی استان تهران میزبان مدیران جبران خدمات پس از فروش گروه صنعتی بارز در این دوره بودند و این دوره از نظر کیفی در سطحی قابل قبولی برپا شد.

      گروه صنعتی بارز به منظور تحقق اهداف آموزشی- ترویجی خود اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید. این دوره‌ها برای بخش‌های فنی مرتبط با تایر در حوزه خودرو به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی این بخش ها نسبت به شناخت عوامل تاثیر گذار بر افزایش طول عمر تایر تشکیل می شود.
     در روز شنبه مورخ 1396/09/11جلسه ای آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان فنی هشت سامانه اتوبوسرانی در مرکز آموزش این سازمان تشکیل شد، دو سرفصل مهم و کلید که موجب افزایش طول عمر تایر می شود مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. نخست در خصوص نحوه مصرف تایرهای TBR (تایرهای تمام سیمی باری- اتوبوسی) صحبت شد و دوم به مقوله روکش به عنوان مهم ترین فن آوری در جهت افزایش طول عمر تایر پرداخته شد. این مباحث 4 ساعت به طول انجامید و هماهنگی خوبی برای برپایی آن صورت گرفته شده بود.
     جلسه آموزشی بارز -سامانه اتوبوسرانی استان تهران
     درحال حاضر گروه صنعتی بارز با ایجاد امکانات و زیرساخت در زمینه روکش کردن تایرهای TBR خود این اقدام را از طریق شرکت سامان بارز در دست اجرا دارد. روکش کردن تایرها از سوی گروه صنعتی بارز به عنوان جایگزینی با اهمیت از نظر کمک به بهبود وضعیت محیط زیست و ایجاد صرفه اقتصادی برای امور حمل و نقل در حال پیگری می باشد و این گروه در تلاش است تا جایگاه مناسبی را برای این ویژگی ایجاد نماید.

     ارزیابی
     ارزیابی این مورد:
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: