امروز جمعه،29 دی 1396
  •    
    
    • هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته کرمان

     هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته کرمان

     گروه صنعتی بارز از شما مصرف کنندگان محترم جهت بازدید از غرفه این گروه در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته کرمان دعوت بعمل می آورد.

      هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته کرمان 5 لغایت 8 دی ماه سال 96 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق (کرمان) دایر خواهد شد. گروه صنعتی بارز به منظور معرفی تایرهای جدید نظیر Premium Drive، Brilliant و Aleria و ویژگی های آن در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

     از ویژگی های برجسته محصولات جدید بارز می توان به ترمزگیری روی سطوح خیس، کاهش صدا در حین حرکت و غلتیدن هموار اشاره کرد که امروزه جزء پارامترهای با اهمیت در گروه خودرو سازان به شمار می رود که به طور تدریجی روی رفتار مصرف کننده تاثیر خود را به جای می گذارد.
     محصولات گروه صنعتی بارز در گروه های محصولی رادیال تمام سیمی باری-اتوبوسی، رادیال سواری، کشاورزی، راه سازی و ... دارای تنوع بالایی است، لذا حضور کارشناسان و متخصصین این گروه جهت پاسخ به سوالات طرح شده از سوی بازدیدکنندگان در نمایشگاه بیش از هر وقت دیگری احساس می شود. از این رو کارشناسان بازاریابی و فروش برای پاسخگویی به سوالات عملکردی تایر مشتریان در نمایشگاه حضور خواهند یافت. همچنین برقراری تعامل با آن ها کمک شایانی به شناخت رفتار مصرف کننده و بالا بردن دانش کارشناسان بارز خواهد نمود. در پایان به همین منظور از شما جهت بازدید از غرفه گروه صنعتی بارز و ارائه نظرات خود دعوت به عمل می آید.
      
     زمان: 5 لغایت 8 دی ماه 96 از ساعت 16 الی 21
     محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی کرمان
     آدرس: بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ، روبه روی شهرک صنعتی خضرا
      
     هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته کرمان
      
     ارزیابی
     امتیاز کسب شده در ارزیابی:
     ارزیابی این مورد:
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: