امروز جمعه،29 دی 1396
  •    
    
    • پویش گروه صنعتی بارز در استان البرز

     پویش گروه صنعتی بارز در استان البرز

     سومین پویش بازاریابی و فروش گروه صنعتی بارز از 10 الی 13 دی ماه 96 در استان البرز برگزار شد. در این پویش همایشی برای گروه تایرفروشان و نمایندگان گروه صنعتی بارز برپا شد و همچنین در خلال آن کارشناسان فروش و بازاریابی به سرکشی از تایرفروشان و رصد بازار در این استان پرداختند.

      پس از پویش استان های خراسان، گلستان و مازندران گروه صنعتی بارز جهت تحقق هدف شناسایی و توسعه بازارهای خود، استان البرز را جهت انجام پویش و برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با نمایندگان و تایر فروشان انتخاب کرد.

     این پویش در تاریخ 10 لغایت 13 دی ماه سال 96 در استان البرز برگزار شد. در این پویش تعداد 160 فروشگاه در شهرهای کرج، نظرآباد، هشتگرد و شهریار با اقلام تبلیغاتی بارز توسط کارشناسان این گروه تزیین شد و درخصوص کیفیت، قیمت و بازار تایر با تایرفروشان گفت و گو صورت گرفت.
      
     کمپین سواری رادیال گره صنعتی بارز استان البرز 

     همایش مربوط به این پویش در تاریخ 13 دی ماه 96 در تالار لوتوس در محمد شهر با حضور 350 نفر از نمایندگان و تایرفروشان برگزار شد. در این همایش جناب آقای صحت، مدرسی مجرب در حوزه کسب و کار به آموزش نحوه صحیح کسب و کار به تایرفروشان پرداخت. تایرهای جدید گروه صنعتی بارز به همراه ویژگی‌هایشان به معرض دید مهمانان گذاشته شد و همچنین در طی مراسمی به قید قرعه به 80 نفر از حضار دو حلقه تایر رینگ 14 از محصولات جدید با عنوان PREMIUM DRIVE اهدا شد.

      

     ارزیابی
     ارزیابی این مورد:
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: