X
   
 
  • مدیرعامل گروه صنعتی بارز در جمع کارگران و مدیران کارخانه لاستیک بارز کرمان

   دکتر اخوان مدیرعامل گروه صنعتی بارز در گردهمایی پایان سال در جمع همکاران بارز کرمان از اقدامات موفقیت آمیز سال 97 سخن گفتند.

   صحبت های ایشان با اشاره به دستاوردهای سال 97 آغاز شد و عنوان کردند در سالی که گذشت گروه صنعتی بارز، جوایز متعددی را در زمینه های محیط زیست، سوداوری و کیفیت اخذ نمود. در خصوص جایزه MAKE توضیح دادند تنها پنج سازمان موفق به کسب این جایزه شده است و این موضوع را برای صنعت تایر کشور بسیار ارزشمند دانستند.
   در ادامه اشاره کردند، در پاییز 97 مرکز نوآوری بارز، برای اولین بار در صنعت تایر کشور تاسیس گردید، هدف از تاسیس این مرکز را، ایجاد پیوندی محکم و عملیاتی بین صنعت و دانشگاه دانستند و در ادامه سخنرانی خود، با اشاره به جشن 32 سالگی بارز، در خصوص رونمایی از نسل جدید تایرهای ایرلس و مدل های مفهومی هانا، ساران و آریوس که در این جشن رونمایی گردید بود، توضیحاتی را ارائه نمودند.
   دکتر اخوان در پایان صحبت هایشان عنوان کردند، بارز همواره بر شفافیت های اقتصادی اصرار داشته و خود را کنار مردم و دغدغه های آنها دیده است. خاطر نشان کردند در همه چالش ها و فراز و نشیب هایی، که برای تامین مواد اولیه در سال 97 وجود داشت، بارز با تمام توان، به تولید خود برای تامین نیاز کشور ادامه داد و رکورد بیشترین فروش در طول تاریخ گروه صنعتی بارز را، نشان از توجه و درک مناسب، از موقعیت کشور دانستند و از همت و تلاش کارکنان گروه صنعتی بارز تشکر و قدردانی نمودند.


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: