X
   
 
  • بیژن ذوالفقارنسب در بازدید از گروه صنعتی بارز:

   خواهان حمایت بارز از ورزش پایه استان کردستان هستیم

   ورزش کردستان در عین مستعد بودن، با کمبود امکانات ورزشی دست و پنجه نرم می کند. این درحالی است که چهره های شاخصی در ورزش کشور حاصل همین استان بوده و مسلما با توجه بیشتر در این زمینه می توان بستر وقوع اتفاقات مثبتی را در کشور فراهم ساخت.

   به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی بارز ظهر امروز سه شنبه 20 فروردین ماه 98 رسول خضری نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر بیژن ذوالفقار نسب مشاور وزیر ورزش و جوانان، وریا غفوری بازیکن تیم فوتبال استقلال و اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آبیدر کردستان با حضور در دفتر مرکزی گروه صنعتی بارز با دستاوردها و برنامه های آتی بارز آشنا و درباره توجه به ورزش کردستان با مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گروه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

   در این دیدار مدیرعامل گروه صنعتی بارز ضمن برشمردن دستاوردهای بارز در سال 97 به توجه ویژه این گروه صنعتی به نقش خود در انجام مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و افزود: استعداد های ورزشی در کشور پهناور ما بسیارند و مسئولین می بایست نسبت به توسعه ورزش و بهره مندی از ظرفیت های موجود تلاش کرده و استعدادهای پنهان کشور را شکوفا کنند.

   وی همچنین بیان داشت: ورزش کردستان در عین مستعد بودن، با کمبود امکانات ورزشی دست و پنجه نرم می کند. این درحالی است که چهره های شاخصی در ورزش کشور حاصل همین استان بوده و مسلما با توجه بیشتر در این زمینه می توان بستر وقوع اتفاقات مثبتی را در کشور فراهم ساخت.

   پرویز اخوان ضمن بیان اهداف این مجموعه و لزوم توجه و پیگیری امور مرتبط با مسئولیت های اجتماعی در استان کرمان و کردستان به دلیل وجود کارخانه های تولیدی بارز و اشتغال مستقیم بیش از 2600 نفر در این دو استان، حضور و همراهی افراد شاخصی چون دکتر بیژن ذوالفقار نسب را مایه مباهات و دلگرمی خانواده بزرگ بارز و وریا غفوری فوتبالیست مطرح کشورمان را موجب بالابردن انگیزه در جوانان و روشن ماندن نور امید در دل آنها برای آینده ای بهتر دانست.

   همچنین خضری نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از اقدامات بارز در استان و نقش مهم آن در ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی، همراهی افرادی چون بیژن ذوالفقار نسب با بارز را دارای اهمیت برشمرد و بیان کرد: ایشان یکی از بهترین ورزشکاران اخلاق مدار و حرفه ای در تاریخ فورتبال کشور است بطوریکه در مدت بازیکنی خود تنها یک اخطار از سوی داور دریافت کرده است که این ارزشمند و قابل تقدیر است. از این جهت همکاری ورزشی با این ایشان و آقای وریا غفوری، چهره محبوب فوتبال دوستان فرصتی طلایی برای مجموعه اخلاق مدار بارز است.

   عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی افزود: از اقای اخوان که از فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه شریف هستند می خواهیم تا حمایت بارز را از فوتبال پایه استان دریغ نکرده و مسیر رشد، توسعه و پیشرفت را در این استان هموار سازد و در واقع گامی که دولت می بایست برای ورزش استان بر می داشت، توسط بارز برداشته شود.

   رسول خضری در پایان با برشمردن خصوصیات علمی، اخلاقی و توانمندی های مدیریتی ذوالفقار نسب از معرفی وی به عنوان وزیر ورزش و جوانان و قطب الدین صادقی دانش آموخته دانشگاه سوربن فرانسه به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم در سال 92 خبر داد و افزود: از ظرفیت ها و توانمندی های مدیریتی کشور برای آبادانی و منافع کشور باید بهره مند شد.

   در ادامه این دیدار نیز بیژن ذوالفقارنسب مشاور وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وجود توانمندی های بسیار در استان، از عدم تخصیص بودجه مناسب و الویت های ورزشی در استان گلایه و درایت ویژه مسئولین استان در این امر را طلب کرده و گفت: در سنندج تنها یک استادیوم ورزشی است که متاسفانه تا کنون حتی یک بازی رسمی هم در آن برگزار نشده است.

   بازیکن و مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران همچنین ادامه داد باتوجه به حمایت بارز از ورزش کشور و لزوم توجه به مناطق محروم و نیاز شدید استان به بودجه و امکانات ورزشی، انتظار داریم تا همانطور بارز افتخار صنعت کردستان است، با حمایت خود از ورزش کردستان برگ دیگری از افتخارات خود را ورق بزند.


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: