X
   
 
  • پیام تبریک مدیرعامل گروه صنعتی بارز به مناسبت روز جهانی کارگر

   مدیرعامل گروه صنعتی بارز در پیامی روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید و خانواده بزرگ بارز تبریک گفت.


   به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی بارز، دکتر پرویز اخوان مدیرعامل گروه به مناسبت روز جهانی کارگر پیامی را به شرح زیر منتشر کرد:

   کار جوهر آدمی است و با کارکردن استعدادها و ظرفیت های وجودی انسان شکوفا می شود. تاثیر کار بر سلامت جسم، افزایش احساس عزت و شخصیت، کسب آرامش و آسایش و تمرکز خیال وی، از آثار فردی و اجتماعی آن بوده و در این میان کارگران اصلی‌ترین مولفه رشد و توسعه جوامع محسوب می شوند که در فرایند تولید نقش بسزایی داشته اند.
   در آموزه های دین مبین اسلام نیز ارزش کار هم ردیف جهاد و جایگاه کارگر هم طراز انبیاء بیان شده است چرا که کار همگانی موجب رشد و توسعه جامعه شده و جامعه را به سوی شکوفایی اقتصادی و پیشرفت اجتماعی سوق می دهد.
   با ارتقای ارزش کار در جامعه و تقویت فرهنگ آن، شاهد پدیده هایی نظیر گسترش روحیه کارآفرینی و افزایش اشتغال خواهیم بود. رونق تولید جز در سایه فرهنگ کار و تلاش و دلسوزی کارگران محقق نخواهد شد.
   در این میان آسیب های بسیاری همواره این قشر زحمت کش و سازنده را تهدید می کند که ضرورت تکریم کارگران و احقاق حقوق جامعه کارگری را مضاعف می کند.
   قوام تولید به وجود کارگران وابسته است لذا توانمندسازی جامعه کارگری موجب تغییرات سازنده در محیط اجتماعی و اقتصادی می شود و بر این اساس و با توجه به نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری در تلاشیم تا برنامه‌ها و خدمات خانواده بزرگ بارز بر مدار رونق تولید و با هدف حمایت از تولید و اشتغال پیش رود.
   ضمن گرامی داشت روز جهانی کارگر، تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش خانواده بزرگ بارز را که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان، تجسمی از همتی است که با اراده ای پولادین در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت گام بر می-دارند، ارج نهاده و سلامتی، سعادت و پیروزی هر چه بیش تر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال خواستارم.


   پرویز اخوان
   مدیرعامل گروه صنعتی بارز

   گالری
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 0/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: