امروز پنج شنبه،07 اردیبهشت 1396
 
  •    
    • کمپین رادیال سواری

     کمپین رادیال سواری :

     این کمپین ها با هدف ترویج ارزشهای تایرهای رادیال سواری  بارز و تشریح تجربه مصرف  انها طراحی شده اند .در حال حاضر محصولات رادیال سواری بارز از نظر طول عمر و دوام (به واسطه طراحی رویه مقاوم تر) ، راحتی رانندگی ( به واسطه نرمی دیواره ) ، راحتی خیال راننده  و ایمنی محصولات و کاهش مصرف سوخت (به واسطه مقاومت غلطشی کمتر) در بازار مصرف  رفته رفته جای خود را باز نموده اند.همچنین  بارز  اولین و تنها شرکت ایرانی است که توانسته است  استفاده از آمیزه های سیلیکایی را در محصولات زمستانی خود آغاز و تایرهایی را برای آب و هوای زمستانی و جهت حرکت بر روی گل و یخ طراحی و به بازار عرضه کند.این شرکت  در سال جاری نیز برای اولین بار در ایران اقدام به تولید تایر خودروهای پرستیژی همانند مزدا، نیسانه و ... نموده و تا پایان سال 1393 تایرهای خودروهای سواری دو دیفرانسیل و اسپرت را نیز روانه بازار خواهد نمود.

     در حال حاضر تایرهای رادیال سواری بارز به عنوان بهترین تایر ایرانی و  در سطح تایرهای کره ای در بازار شناسایی شده و با توجه به قیمت تعریف شده برای آنها علاوه بر  کیفیت ، از نظر اقتصادی جزو تایرهای به صرفه بازار طبقه بندی میگردند.

     بر همین مبنا  این گروه با هدف جلب رانندگان  مصرف کننده این محصولات در سال جاری از رسانه های محیطی  و الکترونیک  با استفاده از مفاهیم زیر استفاده مینماید.

     مفهوم راحتی رانندگی:

     مفهوم ایمنی و محافظت

     مفهوم کاهش مصرف سوخت

      

      

    • رادیال سواری