امروز سه شنبه،01 اسفند 1396
  •    
    
    • کمپین رادیال سواری

     کمپین رادیال سواری :

     این کمپین ها با هدف ترویج ارزشهای تایرهای رادیال سواری بارز و تشریح تجربه مصرف آنها طراحی شده اند. در حال حاضر محصولات رادیال سواری بارز از نظر طول عمر و دوام (به واسطه طراحی رویه مقاوم تر)، راحتی رانندگی ( به واسطه نرمی دیواره )، راحتی خیال راننده و ایمنی محصولات و کاهش مصرف سوخت (به واسطه مقاومت غلطشی کمتر) در بازار مصرف رفته رفته جای خود را باز نموده اند. همچنین بارز اولین و تنها شرکت ایرانی است که توانسته است استفاده از آمیزه های سیلیکایی را در محصولات زمستانی خود آغاز و تایرهایی را برای آب و هوای زمستانی و جهت حرکت بر روی گل و یخ طراحی و به بازار عرضه کند. این شرکت در سال جاری نیز برای اولین بار در ایران اقدام به تولید تایر خودروهای پرستیژی همانند مزدا، نیسان و ... نموده و تا پایان سال 1393 تایرهای خودروهای سواری دو دیفرانسیل و اسپرت را نیز روانه بازار خواهد نمود.

     در حال حاضر تایرهای رادیال سواری بارز به عنوان بهترین تایر ایرانی و در سطح تایرهای کره ای در بازار شناسایی شده و با توجه به قیمت تعریف شده برای آنها علاوه بر کیفیت، از نظر اقتصادی جزو تایرهای به صرفه بازار طبقه بندی میگردند.

     بر همین مبنا این گروه با هدف جلب رانندگان  مصرف کننده این محصولات در سال جاری از رسانه های محیطی و الکترونیک با استفاده از مفاهیم زیر استفاده مینماید.

     مفهوم راحتی رانندگی:

     مفهوم ایمنی و محافظت

     مفهوم کاهش مصرف سوخت

      

      

    • رادیال سواری