امروز چهارشنبه،07 تیر 1396
 
  •    
    • کمپین تایرهای رادیال تمام سیمی باری -اتوبوسی
     در سال های اخیر گروه صنعتی بارز با توجه به پیش بینی مناسب توسعه ناوگان حمل بار و مسافر کشور  وجذب یکی از بهترین  تکنولوژی های تولید تایر  رادیال تمام سیمی باری -اتوبوسی(TBR)سعی نموده است تا با توجه به وضعیت اب و هوا و جاده های منطقه ، تایرهای رادیال  باری -اتوبوسی را برای اولین بار در منطقه خاور میانه و ایران تولید نماید.  با توجه به حساسیت بسیار زیاد این دسته از محصولات ، این کروه  از نظر استاندارد های ایمنی   در سطح بالایی   تولید نموده و به بازار عرضه می نماید. این گروه در طراحی  این گروه از محصولات ، به ویژه گیهای زیر  توجهی خاص نموده و محصولات خود را براین اساس طراحی می نماید
      
      
     1- ایمنی 
      
     2- دوام و طول عمر بالا
      
     3-کاهش مصرف سوخت
      
     4-راحتی رانندگی
      
     با توجه به این موارد ، تایرای بارز در سال های اخیر توانسته اند از پس  آزمون های کیفی مختلف سربلند  بر آمده و تاییدیه بسیاری از خودروسازان را همانند دایملر بنز المان کسب نمایند.  همچنین  گروه صنعتی بارز  در سال های اخیر سعی نوده است تا تایر های اتوبوسی را با ساختار ایمن تر  طراحی و تولید نماید. به عنوان مثال در طراحی این تایر ها از تکنولوژی COOL RUNNER   استفاده شده است .یعنی ناحیه طوقه به صورت تمام سیمی و بدنه و رویه با آمیزه خنک تر که در سرعتهای بالا دمای کمتری تولید نموده و سریعتر خنک میشود طراحی نماید. همچنین  بارز تایرهای رادیال تمام سیمی باری خود را به منظور دوام و حمل بار بیشتر   با ساختار متمایزی تولید و به بازار عرضه مینماید.
      
     تمام این تمهیدات سبب شده است تا در حال حاضر تایرهای رادیال تمام سیمی باری اتوبوسی بارز بالاتر از رقبای کره ای و چینی قرار داشته و به راحتی از انواع برند های اروپایی ،آمریکایی و ژاپنی سهم بازار بگیرند .به نحوه که در حال حاضر رتبه اول مصرف بسیاری از سایز ها به بارز تعلق دارد.
      
     با این تفاسیر ،بارز سعی نموده است تا درعمده تبلیغات خود ، ویژه گیهای متمایز محصولات  خود و تجربه ناشی از مصرف انها را ترویج نماید .همچنین از رسانه های محیطی و  اجرای برنامه های ترویج مصرف  در این راستا بهره جوید. تبلیغات رادیویی نیز در این حوزه یکی از ابزارهای کارامد به شمار میرود.
    • رادیال باری-اتوبوسی