امروز پنج شنبه،06 اردیبهشت 1397
  •    
    
    • فروش به شرکت ها و سازمان ها

      به منظور نزدیک تر شدن به این گروه از مشتریان و ارائه محصولات جدید با قیمت و خدمات مناسب، گروه صنعتی بارز اقدام به راه اندازی واحد فروش به شرکت ها و سازمان ها نموده است. این واحد انواع محصولات گروه صنعتی بارز را به شرکت ها، سازمان ها، تعاونی های مصرف، فروشگاه های زنجیره ای، معادن، شرکت های حمل و نقل و شرکت های اتوبوسرانی سراسر کشور که مستقیما محصولات را مصرف نموده و یا به اعضاء خود عرضه می نمایند ارائه می کند. همچنین این اداره در برنامه ریزی کلان خود آمادگی برگزاری کارگاه های آموزشی برای استفاده و نگهداری صحیح تایر را دارد که بنا به درخواست ادارات کل راه و شهرسازی استان های کل کشور و نیز سایر سازمان ها و ادارات اقدام به برگزاری آن می نماید.

     تذکر: روش فروش فعلی این واحد به صورت نقدی بوده و می بایستی حداقل وجودی به اندازه ظرفیت یک خاور باشد. در خصوص ارتباط با این واحد فروش و کسب آخرین اخبار روش های زیر توصیه می شود:

     نخست : با مراجعه به این صفحه از آخرین اخبار این حوزه مطلع گردید، 

     دوم : مشتریان محترم خودروساز، بخش های خرید شرکت ها و سازمان ها می توانند با مراجعه به بخش ارتباط با ما در پورتال گروه صنعتی بارز و ثبت درخواست در بخش "ارتباط مستقیم با واحدها "  از امکانات این بستر ارتباطی بهره مند شوند.
      
      
     سوم : خطوط تلفن این اداره می باشد که در زیر آورده شده است 
      
     تلفن : 88763543 ,88767151 -داخلی143، 140 و 157
     دورنگار:88767152
     ایمیل :marketing@barez.com
       
     در نهایت واحد بازاریابی الکترونیکی گروه صنعتی بارز می کوشد تا بستری مناسب برای ایجاد ارتباط میان مشتریان بارز با واحد های عملیاتی بر قرار سازد.

      

    • انواع فروش