X
   
 
  • انواع فروش
  • فروش به شرکت ها و سازمان ها

   به منظور نزدیک تر شدن به این گروه از مشتریان و ارائه محصولات جدید با قیمت و خدمات مناسب، گروه صنعتی بارز اقدام به راه اندازی واحد فروش به شرکت ها و سازمان ها نموده است. این واحد انواع محصولات گروه صنعتی بارز را به شرکت ها، سازمان ها، تعاونی های مصرف، فروشگاه های زنجیره ای، معادن، شرکت های حمل و نقل و شرکت های اتوبوسرانی سراسر کشور که مستقیما محصولات را مصرف نموده و یا به اعضاء خود عرضه می نمایند ارائه می کند. همچنین این اداره در برنامه ریزی کلان خود آمادگی برگزاری کارگاه های آموزشی برای استفاده و نگهداری صحیح تایر را دارد که بنا به درخواست ادارات کل راه و شهرسازی استان های کل کشور و نیز سایر سازمان ها و ادارات اقدام به برگزاری آن می نماید.

   تذکر: روش فروش فعلی این واحد به صورت نقدی بوده و می بایستی حداقل وجودی به اندازه ظرفیت یک خاور باشد. در خصوص ارتباط با این واحد فروش و کسب آخرین اخبار روش های زیر توصیه می شود:

   نخست : با مراجعه به این صفحه از آخرین اخبار این حوزه مطلع گردید،

   دوم : مشتریان محترم خودروساز، بخش های خرید شرکت ها و سازمان ها می توانند با مراجعه به بخش ارتباط با ما در پورتال گروه صنعتی بارز و ثبت درخواست در بخش "ارتباط مستقیم با واحدها " از امکانات این بستر ارتباطی بهره مند شوند.


   سوم : خطوط تلفن این اداره به شرح زیر می باشد.

   تلفن : 88767151 -داخلی141، 166 و 167
   دورنگار:88767152
   ایمیل :jamal_t@barez.com

   در نهایت واحد بازاریابی الکترونیکی گروه صنعتی بارز می کوشد تا بستری مناسب برای ایجاد ارتباط میان مشتریان بارز با واحد های عملیاتی بر قرار سازد.