X
   
 
  • راه اندازی اولین مرکز سرویس سنتر تایرهای رادیال باری اتوبوسی - گروه صنعتی بارز

   راه اندازی اولین مرکز سرویس سنتر تایرهای رادیال باری اتوبوسی گروه صنعتی بارز

   گروه صنعتی بارز به منظور مشتری مداری و حمایت از حقوق مصرف کنندگان محترم تایرهای رادیال باری و اتوبوسی بارز، اولین مرکز سرویس سنتر خود را که شامل فروش انواع تایرهای TBR، ارائه خدمات رایگان تعویض و بالانس تایر می باشد، راه اندازی نموده است

   گروه صنعتی بارز به منظور مشتری مداری و حمایت از حقوق مصرف کنندگان محترم تایرهای رادیال باری و اتوبوسی بارز، اولین مرکز سرویس سنتر خود را که شامل فروش انواع تایرهای TBR، ارائه خدمات رایگان تعویض و بالانس تایر می باشد، راه اندازی نموده است . این مرکز در یکی از شاهراه های حمل و نقل منتهی به استان تهران قرار گرفته است. فضای مناسب پارک خودروهای سنگین، دستگاه تعویض و بالانس تایر، گاز نیتروژن و پرسنل آموزش دیده از جمله امکانات منحصر به فرد این مرکز قلمداد می شود.
   فروش در این مرکز به صورت نقدی مطابق با نرخ های تعیین شده از سوی اداره فروش گروه صنعتی بارز برای مصرف کنندگان محترم عرضه می شود. همچنین آن دسته از مشتریان که بیش از 4 حلقه تایر خریداری نمایند از تخفیفات مناسبی بهره مند خواهند شد.


   توجه : در خصوص نحوه ارائه خدمات رایگان ذکر این نکته بسیار مهم می باشد که هر یک از مصرف کنندگان تایرهای رادیال باری – اتوبوسی بارز(TBR) که در هر نقطه از کشور تایر بارز را خریداری نموده اند می توانند با مراجعه به این مرکز از خدمات رایگان تعویض و بالانس تایر استفاده نمایند.
   آدرس : تهران – کیلومتر 10 جاده ساوه – چهار دانگه جنب مصلی شماره 248

   ساعت کار مرکز خدمات : از 8 صبح الی 17 عصر

   تلفن های تماس : 02155259839 -02155259751-02155219778

   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 1/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: